dataLayer.push(arguments);
Parkur Bursa AVM

Kampanya ve Katılım Koşulları


Parkur Alışveriş Merkezi cep telefonu kampanyası 09.06.2024 – 15.06.2024 tarihleri arasında düzenlenmektedir. Söz konusu tarihler arasında, Parkur Alışveriş Merkezi Demırtas Cumhuriyet Mah. 3. Cad. L Blok No: 2 /1 Iç Kapı No: 50 Osmangazı/ Bursa adresinde Bakyapı Parkur Bursa AVM içindeki mağazalardan, Zeplinx ve Bowling eğlence merkezlerinden (Bakyapı Parkur AVM içerisindeki ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, geçici süre ile kurulan stant, kiosk ve fuarlardan yapılan alışverişler, her türlü hediye çeki, mağaza kart puan harcamaları, para veya puan yüklü hediye kartı ile yapılan alışverişler, AVM’de bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler, (ürün teslimatı Bakyapı Parkur AVM mağazalarından yapılmış olsa dahi) mobil, sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları, işçiliksiz altın, ziynet altın “külçe, tam, yarım, çeyrek, gram vb.” alışveriş harcamaları, sinema ve market alışverişleri kampanyaya dahil değildir.) Aynı gün içerisinde toplamda 1.500 TL ve katları tutarında (her 1.500 TL ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, danışma bankosuna gidip fiş/faturalarını ibraz ederek form dolduran müşteriler kampanyaya katılabileceklerdir.

Çekiliş: 15.06.2024 Cumartesi saat 17.00’da Parkur Alışveriş Merkezi Instagram sosyal medya hesabında (/parkurbursavm) gerçekleştirilecektir.

Yapılacak çekiliş sonrası 5 adet Samsung A05s marka cep telefonu hediye edilecektir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Parkur Alışveriş Merkezi’ne ait www.parkurbursaavm.com web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir.

İkramiye kazanan asil talihlilerin çekilişten itibaren 7 iş günü içinde Parkur AVM’ye başvuru yapmaları gerekmektedir.

Parkur AVM içinde bulunan mağaza-stant sahipleri ve çalışanları, Bakyapı çalışanları, Yönetim Ofisi çalışanları, ile 18 yaşından küçük olanlar çekilişlere katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.

Katılımcıların, katıldıkları fiş veya faturaya ait ürünü iade etmeleri halinde çekiliş hakları da iptal edilecektir.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

E-bülten Aboneliği


Parkur Avm’ye Nasıl Giderim?