Cinebak

Sinema Parkur Bursa'da izlenir!


Çılgın Kuşlar

BİLET AL

Crazy Birds, ilkbaharda Fernville'de orman hayvanları arasında bir gelenek hâline gelmiş olan şarkı yarışmasını konu ediniyor.Fernville'de ilkbahar mevsimi ve bu, tüm çizgili ve türlerdeki orman hayvanlarının şarkı söyleme becerilerini göstermeye başladığı yıllık yetenek şovu zamanıdır.

Yönetmen: James Snider Oyuncular:  Tür: Animasyon

 

Seanslar: 11:00, 12:45, 14:30, 16:15

Kategori: Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 6 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçindir.

Siyah Telefon

BİLET AL

The Black Phone, çocukları hedef alan bir seri katil tarafından kaçırılıp ses geçirmez bir bodrumda tutulan 13 yaşındaki Finney'nin, odada yer alan ve bağlantısı bulunmayan siyah telefon aracılığıyla katilin önceki mağdurlarıyla iletişime geçmesi sonrası yaşananları konu ediniyor.

Finney Shaw, 13 yaşında utangaç ama zeki bir çocuktur ve sadist bir katil tarafından kaçırılıp, çığlık atmanın pek işe yaramadığı ses geçirmez bir bodruma kapatılır. Duvarda bağlantısı olmayan bir telefon çalmaya başladığında Finney, katilinin önceki kurbanlarının seslerini duyabildiğini fark eder. Kendi başlarına gelenlerin, Finney’nin başına gelmemesi konusunda kesin kararlıdırlar.

Yönetmen: Scott Derrickson Oyuncular: James Ransone, Ethan Hawke, Madeleine McGraw Tür: Korku,Horror

 

Seanslar: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00

Kategori: Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Elvis

BİLET AL

Film, müzik efsanesi Elvis Presley'nin hayatını, müziğinin gelişimini ve nasıl bir ikona dönüştüğünü anlatıyor.

Hikâye, Amerika’da gelişen kültürel manzara ve masumiyetin kaybolmaya başladığı zeminde, Presley’in şöhrete yükselişinden, benzeri görülmemiş bir yıldıza dönüştüğü 20 yılı aşkın sürede, Presley ve menajeri Albay Tom Parker'ın arasındaki karmaşık ilişkinin dinamiğini gözler önüne seriyor.  Bütünüyle sinematik bir drama olan filmde Elvis'in (Butler) hikayesi, esrarengiz menajeri Albay Tom Parker (Hanks) ile olan karmaşık ilişkisinin merceğinden aktarılıyor.
Parker'ın anlatımı doğrultusunda şekillenmiş olan film, Presley'nin şöhrete kavuşması ile benzeri görülmemiş bir yıldıza dönüşümü arasında geçen 20 yılı aşkın sürede ikilinin arasındaki karmaşık dinamiğini işlerken fon olarak Amerika'nın gelişen kültürel manzarasını ve kaybolan masumiyetini kullanıyor. Bu yolculuğun merkezinde Elvis'in hayatındaki önemli ve etkili insanlardan biri olan Priscilla Presley (Olivia DeJonge) yer alıyor.

Yönetmen: Baz Luhrmann Oyuncular: Olivia DeJonge -, Tom Hanks, Austin Butler Tür: Dram,Biyografi,Drama,Musical,Biography

 

Seanslar: 11:00, 14:00, 17:00, 20:00

Kategori: 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

Geçmişe Dönüş

BİLET AL

Alex Lewis hayatını değiştirmek üzere olan kiralık bir suikastçıdır. Teksas, El Paso'da yaşayan Alex, tam emekli olmayı planlarken unutulmaya yüz tutmuş bir hatırayla yüzleşir: eski bir bağlantısı ona son bir görev verdiğinde şiddet ve gizlilikle geçen uzun kariyerini tamamlamaya hazırdır. Ama son iş, Alex'in anlaştığı işten farklıdır ve onu ajan Vincent Serra liderliğinde yönetilen gizli bir FBI operasyonuna yönlendirir. Alex, sınırın güneyindeki bir çocuk fuhuş çetesinden zengin, nüfuzlu bir El Paso emlak patronu ve oğluna uzanan bir istismarın izini bulduğunda, Alex, Serra'nın ekibini gizlice doğru hedefe yönlendirir. Ayrıntıları hatırlayamaması onu daha büyük bir tehlikeye atsa da Alex, bir ömür boyu gölgelerde kazandığı becerilerini çirkin bir sırrı aydınlığa çıkarmak için kullanır ama bunu güçlü düşmanları kendisini yok etmeden ve Serra'nın gizli görevini açık etmeden yapmalıdır.

Yönetmen: Martin Campbell Oyuncular: Guy Edward Pearce, Liam Neeson, Monica Bellucci Tür: Aksiyon,Gerilim,Action,Thriller

 

Seanslar: 18:00, 20:45

Kategori: Şiddet ve Korku unsurları içerir. Cinsellik unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

41 Kere Maşallah

BİLET AL

Film, aşık olduğu Pelin'e kavuşabilmek için daha önceden kendisine yapılan büyüden kurtulmaya çabalayan Naci'nin hikâyesini anlatıyor.

Yönetmen: Ahmet Kapucu Oyuncular: İnan Ulaş Torun, Asuman Dabak, Kemal Uçar, Ekin Türkmen Tür: Komedi

 

Seanslar: 19:00, 21:00

Kategori: Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 6 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçindir.

Mutlu Oyuncak Dükkanı

BİLET AL

TRT Çocuk ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ortak yapımı olan ve daha önce seri halinde bölümleri yayınlanan Mutlu Oyuncak Dükkanı, bu kez uzun metrajlı bir film olarak izleyiciyle buluşuyor. Film, mutlu oyuncak dükkanında hayatını sürdüren Kıpır'ın, yolunu kaybetmiş bir başka oyuncak Zıpzıp Tavşan'a evine geri dönebilmesi için yardım etmesini konu ediniyor.

Yönetmen:  Oyuncular:  Tür: Animasyon

 

Seanslar: 12:00, 13:45, 15:30, 17:15

Kategori: Genel izleyici kitlesi için uygundur.

Jurassic World: Hakimiyet

BİLET AL

Jurassic World Dominion, ikinci film sonunda tutuldukları yerden dünyaya yayılarak hayatta kalmayı başaran dinozorlarla insanların tarihte ilk defa bir arada yaşadığı bir dönemi anlatıyor.

Dominion, Nublar’ın yok edilmesinin dört yıl sonrasında geçiyor. Dinozorlar artık tüm dünyada insanlarla birlikte yaşıyor ve avlanıyor. Bu hassas denge, geleceği yeniden şekillendirecek ve insanların artık tarihin en korkunç yaratıklarıyla paylaştıkları gezegeni uç yırtıcılara bırakıp bırakmayacaklarını belirleyecek.

Yönetmen: Colin Trevorrow Oyuncular: Sam Neill, Jeff Goldblum, Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern Tür: Aksiyon,Macera,Bilim Kurgu,Action,Sci-Fi,Adventure

 

Seanslar: 11:30, 14:30, 17:30, 20:30

Kategori: 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

E-bülten Aboneliği