Cinebak

Sinema Parkur Bursa'da izlenir!


Hızlı Ayaklar - Olimpiyat Yolunda

BİLET AL

Film, spor kariyerinde önüne çıkan talihsizlik ve engellere rağmen potansiyeline ulaşmayı kovalayan Ali'nin hikâyesini konu ediniyor.

Kendi branşında yıldız adayıyken yaşadığı sakatlık sonucu sporu bırakmak zorunda kalan Ali pistlere veda edip bir spor mağazasında çalışmaya başlar. Ancak eski hocası Akif’in mağazaya gelmesiyle Ali’nin hayatı birden değişir. Akif Hoca, Karadeniz’de yaşayan ve Ali’nin spora geri dönmesini sağlayabilecek tek kişiden bahseder. Ali hem kendi potansiyelini keşfetmek hem de herkesi küçümseyen, dönemin yıldız sporcusu Justin Carter’a meydan okumak için İstanbul’dan Karadeniz’in yemyeşil yaylalarına heyecan verici bir yolculuğa çıkar.

Yönetmen: Çağrı Cem Bayraklı Oyuncular:  Tür: Animasyon

 

Seanslar: 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00, 19:45, 21:30

Kategori: Genel izleyici kitlesi için uygundur.

Alabora Aşk

BİLET AL

Film, bir Karadeniz kasabasında balıkçılık yapan Ali ile nişanlısı Esma’nın evliliklerine kısa bir zaman kala yaşanan acı bir olayı ve yapılması gereken çok zor bir seçimi konu alıyor.

Yönetmen: Ali Can Gebeş Oyuncular: Belçim Bilgin, Cemal Hünal, Erkan Can Tür: Dram,Aşk

 

Seanslar: 11:00, 13:30, 16:00, 18:30, 21:00

Kategori: Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 10 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur

Yanlış Anlama 2

BİLET AL

Film, yemek yapma yetisini kaybettiğini düşünen bir şefin, Türkiye'den Azerbaycan'a uzanan, yanlış anlamalarla bezeli hikâyesini anlatıyor.

Ününe fazlasıyla düşkün Şef Ceyhun, onu çocuk yaşta yanına alıp bildiklerini öğreten Ahmet Usta ve onların yanından hiç ayrılmayan Fazıl, her şeye yeniden başlamak için Bakü’ye giderler. Azerbaycan’ın en eski restoranında annesinin mirasını devam ettiren Aydan Şef, Ahmet Usta’nın yardımıyla annesinin tarifini bulmaya çalışırken, Ceyhun Şef, Azerbaycan’ın geleneksel lezzetlerini keşfederek yepyeni bir aşçılık yolculuğuna çıkar.

Yönetmen: Aykut Taşkın Oyuncular: Cemal Hünal, Yılmaz Gruda Tür: Komedi

 

Seanslar: 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:15

Kategori: Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 10 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur

Tay.

BİLET AL

Riyah, Mekke şehrinin zenginlerinden biri olan Ubey’in ahırında dünyaya gelir. Bir sabah annesine doğum günü için çiçek toplamaya çıkar. Ancak döndüğü zaman annesinin Medine’li bir tüccara satıldığını öğrenir. Kendisi de Şam’lı bir tüccara satılacaktır. Annesinden ayrılmak istemeyen Riyah, kaçar ve annesinin peşine düşmeye karar verir.

Yönetmen: Nurullah Yenihan Oyuncular:  Tür: Animasyon

 

Seanslar: 10:30, 12:15, 14:00, 15:45, 17:30, 19:15, 21:00

Kategori: Genel izleyici kitlesi için uygundur.

Sindirella ve Sevimli Arkadaşları

BİLET AL

Ella ve arkadaşları, bir fare bedenine hapsolmuş Prens Alex’e yardım edip, insan haline geri döndürmek için onu kurtarabilecek sihri bozmak amacıyla bir yolculuğa çıkar. Kargaşa dolu bu yolda bile kendi yollarını bulurlar. Sonunda, arkadaşlığın en zor zamanlarda sahip olunan en güçlü ilaç olduğunu anlarlar.

Yönetmen: Alice Blehart Oyuncular:  Tür: Animasyon

 

Seanslar: 10:45, 12:30, 14:30, 16:30

Kategori: Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 6 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçindir. 10 Yaş Altı İzleyici kitlesi Aile Eşliğinde İzleyebilir.

Avatar

BİLET AL

Bir hırsızlık olayında ağabeyi ölen yarı felçli Jake Sully, Pandora adındaki uzak bir gezegende misyonunun başına geçmeye karar verir. Bu yerde Na’vi adında giderek tükenmekte olan bir halk yaşamaktadır. Jake, kendilerine özgü bir lisanları, dünya görüşleri ve yaşam biçimleri olan halkın arasına karıştığında doğa ile de bütünleşir. Askeri bir şirket, söz konusu yeri ve oradaki kaynakları mercek altına almak üzere Avatar adında bir program meydana getirmiştir. Bu program insanları kısmen insan kısmen de Na’vi haline büründürerek misyon amaçlı Pandora’ya göndermektedir. Bu sisteme gönüllü dahil olan Botanist Dr Grace Augustine ve Jake Sully için başka bir yaşam var olacaktır. Sully, Pandora’ya geçtiği anda felçli bedeni değişime uğrayarak işlevsel hale gelmektedir. Bu sırada Na’vi halkından Prenses Neytiri ile karşı karşıya gelen Jake, ansızın bir farkındalık yaşar ve bir araştırma misyonu ile gönderildiği bu gezegeni, kendi dünyalısından korumaya karar verir. Üç boyutlu, son teknoloji ürünü ve ciddi anlamda yüksek bütçeli filmin yönetmeni James Cameron’e, Titanik, Yaratıklar ve Terminator filmlerinden hayranız.

Yönetmen: James Cameron Oyuncular: Sigourney Weaver, Zoe Saldana, Sam Worthington Tür: Aksiyon,Macera,Bilim Kurgu,3 Boyutlu ,Action,Adventure,Fantasy

 

Seanslar: 10:30, 13:30, 16:45, 20:00

Kategori: 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

Cennete Bilet

BİLET AL

Kısa bir süre önce Chicago Üniversitesi'nden mezun olan Wren Butler, ey yakın arkadaşı Lily ile Bali’ye gider. Burada yaşayan bir adamla tanışan Lily, ani bir evlilik kararı alır. Bunun üzerine Lily’nin ebeveynleri, kendilerinin 25 yıl önce yaptığı hayatı çocuklarının yapmasını engellemek için harekete geçer. Bu sırada düğün hazırlıkları için Bali’de kalan Wren de hayatının aşkı ile karşılaşır.

Yönetmen: Ol Parker Oyuncular: Julia Roberts, George Clooney Tür: Komedi,Romantik,Romancë,Comedy

 

Seanslar: 18:30, 20:45

Kategori: 13 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 10 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur

E-bülten Aboneliği