dataLayer.push(arguments);
Parkur Bursa AVM

Hakkımızda

Parkur Bursa hakkında merak ettikleriniz!


Bursa’nın en büyük gayrimenkul markası Bakyapı tarafından hayata geçirilen; mimari trendlere yön veren, tasarımcıların hayal güçleriyle şekillenen ve mühendislik bilgileriyle somutlaşan Parkur Bursa AVM, her gün yeniden keşfedilecek bir dünya sunuyor.

28. yılını geride bırakan ve bugüne kadar 20.000’e yakın konut inşa eden BAKYAPI tarafından, A’dan Z’ye büyük bir titizlik ve çağdaş bir yaklaşımla hayata geçirilen proje, bölgeye damgasını vuracak yapısı ve bölgenin her geçen gün değer kazanması nedeniyle ciddi bir önem taşımaktadır.

Bursa’nın her geçen gün daha da gelişen ve büyüyen bölgesi Demirtaş’ta kurulan Parkur Bursa Eğlence ve Yaşam Merkezi, 50 bin metrekarelik alan, 20 bin metrekarelik kiralanabilir alanı kapsıyor. ‘’Alışveriş’’, ‘’Eğlence’’ ve ‘’Lezzet’’ parkurlarıyla konuklarına hizmet veren tesiste, Türkiye’nin kapalı alanda en teknolojik oyun, eğlence ve aktivite merkezi ZeplinX, Hazır Giyim, Kişisel Bakım ürünleri gibi ihtiyaçların karşılanabileceği mağazalar, 8 hatlı İnteraktif Bowling Salonu, Doğal Buz Pisti ve 6 Sinema Salonu yer almaktadır.

550 araçlık kapalı otoparka sahip olan merkez, yüksek kapasiteli taze hava verebilen son derece hijyenik havalandırma sistemi eşliğinde, konuklarına konforlu, güvenli ve huzurlu bir ortamda alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Kapalı otoparktan başlanarak tesis genelinde bedensel engelli konukların herhangi bir sorunla karşılaşmaması için de önlemlerin alındığı Parkur Bursa Eğlence ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerinin sağlıklı ve birbirinden lezzetli yiyeceklerin tadına bakabilecekleri restoranların yer aldığı ‘’Food Hall’’ alanı ve Uludağ manzaralı iki terasıyla da göz doldurmaktadır.

E-bülten Aboneliği


Parkur Avm’ye Nasıl Giderim?